banner

Bellis

Alonzo Viby´s


Gender: male
Breed: coronet
Color: cream
Eye color: dark
Birth date: 31.12.2016
Registration number: 0791/16
breeding


flag_cs

Alonzo je krásný coronetí krémák, který k nám zavítal ze slovenské chovatelské stanice Micky už jako téměř tříletý dospělák. V chovu nám nastala krizovka, kdy se ukázalo, že Marshl alonzonekryje, tudíž nemáme kým nakrýt Koru a jelikož mi to bylo hodně líto, hledala jsem řešení. Jako první jsme zkoušeli půjčit Boba od Jany (Bonanza), kterému bylo tou dobou pět let a k ničemu se neměl. Hledala jsem tedy dál a nakonec se rozhodla, že pořízení nového samečka bude nevyhnutelné. Ovšem když už, tak to musí být sameček s velkým S, a to Alonzo rozhodně je :) Nejen pro své kvality, ale i pro svou pohodářskou povahu. Z předešlých chovů má navíc už spoustu potomků, takže je to už ověřený a spolehlivý tatínek. Tak snad se mu zadaří i u nás :)

Jelikož jsem bydlel na Slovensku, museli mi vymyslet dopravu do 5 hodin vzdáleného města. Díky možnostem internetu to ale nakonec nebyl vůbec problém a rozhodlo se, že v neděli se vydám na pořádnou štreku. Připravili mi krabici a do ní spoustu dobrot na cestu. Uteklo to ani nevím jak a už si mě přebírali noví majitelé. V novém příbytku už na mě čekala krásná buff-bílá Kora, která se mi hned moc zalíbila, a já se tak rychle začal cítit jako doma :)

Potomci:

Alonzo se k nám dostal už jako tříletý dospělák, a tak za svůj život splodil spoustu potomků v předešlých chovatelských stanicích Nam Gaudium a Micky.

Pedigree:

MOTHER

Cheesecake Viby´s
sheltie, cream

MOTHER

Misty Fly Bella Cavia
coronet, saffron

FATHER

Thiago Viby´s
sheltie, agouti black/red - red - white

MOTHER

Twillight Velvet
coronet, cream - white

FATHER

Arsenal Viby´s
sheltie, golden (pink eyed) - white

MOTHER

Tornado Cavia Street
sheltie, saffron

FATHER

Findus Viby´s
coronet, buff - white

FATHER

Ramsey Viby´s
coronet, cream - white

MOTHER

Zonda Bella Cavia
coronet, cream

FATHER

Willton Viby´s
coronet, buff - white

MOTHER

Owaka from Micky
coronet, cream - white

FATHER

Dobby de Grande
sheltie, - white

MOTHER

Valencia Viby´s
coronet, white - buff

FATHER

Nemo Viby´s
sheltie, buff - white

Photogallery