banner

Bellis

Na predaj

flag_cs

Morčátka jsou připravená k odběru při minimální váze 300g a věku 5 týdnů. Všechna mláďata od nás získávají rodokmen s výpisem předků a základními informacemi. Konkrétní předky je také možné prohlédnout si přímo na našich stránkách. Navíc jsou morčátka ošetřena proti vnějším parazitům přípravkem Advantix.

Naše morčátka chováme doma v bytě hned u obývacího pokoje v ubikacích s plexiskly. Jsou tedy zvyklá na denní ruch, nebojí se kolem procházejících lidí. I tak je třeba myslet na to, že po příchodu do nového domova se mohou chvíli bát a nějakou dobu se aklimatizovat. Změnu prostředí jim můžete nejvíce usnadnit spolubydlícím, popř. klidným a trpělivým přístupem. Na to, jak u nás morčátka žijí, se můžete podívat v článku O nás.

Cena se odvíjí od pohlaví, rozložení barvy, genetických předpokladů, či případných chovatelských vad. Peníze jsou použity zpět do péče o morčátka.

REZERVACE - Morčátko si můžete závazně rezervovat uhrazením 50% jeho ceny. V případě zrušení rezervace ze strany kupujícího záloha propadá a nebude mu vrácena. V případě zrušení rezervace z naší strany (úhyn či nemoc) bude záloha vrácena. Jakmile máte morčátko závazně rezervováno, nebude už nikde dále nabízeno.

Předání - Morčátko si můžete převzít přímo u nás doma v Pardubicích a podívat se, jak u nás morčátka žijí. Není problém se domluvit na předání kdekoli po městě, nebo využít služeb přepravní společnosti např. Přivez zvíře. 

Jestliže máte o některé nabízené morčátko zájem, vyplňte formulář u konkrétního morčete, případně můžete projevit zájem o plánovaný vrh. Budeme Vás kontaktovat


Meno: Vargas Bellis
Dátum narodenia:13.10.2022
Pohlavie: samec
Plemeno:sheltie
Farba: buff with white
Vek: 1 mesiac a 14 dní
Farba očí: dark
Cena: 700,- Kč
K dispozícii od dátumu: 26.11.2022
Dátum uverejnenia inzerátu: 26.10.2022
CZ: Vargas je krásný buff šeltiák s bílou originální kresbou :) Dědeček import Švédsko. Předpoklad super srsti. Vhodný do chovu, ale i na mazlíčka <3
REZERVÁCIA
Meno: Ulysses Bellis
Dátum narodenia:04.07.2022
Pohlavie: samec
Plemeno:sheltie
Farba: cream - white
Vek: 4 mesiace a 23 dní
Farba očí: dark
Cena: 700,- Kč
K dispozícii od dátumu: 30.08.2022
Dátum uverejnenia inzerátu: 26.10.2022
CZ: Krásný krémovo-bílý dlouhosrstý šeltiák (hraniční poměr bílé barvy). Otec import Švédsko. Předpoklad super srsti. Vhodný do chovu, ale i na mazlíčka. Nabízím s opravdu těžkým srdcem, kdyby to jen trochu šlo, zůstává doma. Je to úžasňák, velmi hodný a mazel <3
REZERVÁCIA